• Hemen Arayın 0232 502 88 80
 • Hafta İçi 10:00 - 19:00
 • Cumartesi 10:00 - 16:00

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Dentsite Poliklinik; çocuklarda ve yetişkinlerde görülen tüm ağız, çene, diş ve diş eti rahatsızlıklarına yönelik faaliyet gösterir. Geniş hizmet yelpazemizi; doğru, etkin, güvenilir tanı, tedavi, takip hizmetleri ve koruyucu uygulamalar oluşturur.

Dental sektöre yön vermeyi ilke edinen Özel Dentsite Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, bünyesinde profesyonel hekimlere ve deneyimli sağlık personellerine yer verir. Garantili, birinci sınıf, sertifikalı materyalleri ve modern teknolojisiyle hizmet sunan polikliniğimiz, hasta memnuniyetini ilk öncelik kabul eder.

Bu kapsamda poliklinik binamızın; bekleme salonları, danışma ve resepsiyon alanları, muayenehaneleri dâhil her yeri özel dizayn edilmiştir. Hastalara gelişmiş teknolojilerle donatılmış, gerekli standartlara ve yönetmeliklere uygun, tamamen hijyenik ve steril bir ortamda hizmet verilir.

Hasta odaklı anlayışını çağdaş ve yenilikçi çözümlerle bir araya getiren Dentsite, kurulduğu günden beri prensiplerine bağlıdır. ‘Neşeyle gülümsemek, özgürce konuşmak, rahatça yemek yemek herkesin hakkı.’ Diye düşünen kurumumuz, hizmetlerini hastalarına bu mutlulukları yaşatmak gayesiyle gerçekleştirir.

Kendine ait özel laboratuvarları da mevcut olan Dentsite; protez, implant, dolgu ve benzeri materyallerin üretimini başarıyla yapar.

Ülkemizin dental turizm alanındaki üstünlüğüne ve şöhretine katkıda bulunmayı hedefleyen polikliniğimiz, yurt içinden-ve yurt dışından pek çok hasta kabul eder. Başarısını ve kalitesini global çapta kanıtlamış olan Dentsite, sağlığını ve gülümsemesini geri kazanmak isteyenlerin güvenilir adresidir.

Hedeflerimiz:

 • Önce hastalarımızı, sonra genel olarak toplumu ağız ve diş sağlığı hakkında bilgilendirmek. Böylelikle bu husustaki farkındalığı artırarak insanların bilinçlenmesine ve daha duyarlı davranmasına öncülük etmek.
 • Tedavi standlartlarından, meslek ilkelerinden ve etik değerlerden ödün vermeksizin kurumumuzu daha ileriye taşımak.
 • Diş hekimliğinin tüm alanlarında en donanımlı şekilde hizmet sunmak.
 • Önce hastalarımızı, sonra genel olarak toplumu ağız ve diş sağlığı hakkında bilgilendirmek. Böylelikle bu husustaki farkındalığı artırarak insanların bilinçlenmesine ve daha duyarlı davranmasına öncülük etmek.
 • Dental sektörde meydana gelen gelişmeleri takip edip çalışmalarımıza uyarlamak, bu sayede çağı yakalayan inovatif bir sağlık kurumu olmaya devam etmek.

10 Yıl

Aşkın Tecrübe

18+

Dental Hizmet
image
Aliağa Özel Dentsite Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
# Hakkımızda

Neden Dentsite?

 • Çünkü Dentsite, hem hasta hem de refakatçi konforunu daima üst düzeyde tutar. Kişiye özgü yaklaşımları temel alan polikliniğimiz, modern teknolojilerden ve güncel yöntemlerden faydalanır.
 • Zengin bilgi birikimini ve yılların deneyimini ustalıkla kullanan hekimlerimiz, her durumda en iyisini hedefler. Hasta mahremiyetini de önemseyen doktorlarımız, bu konudaki hassasiyetinden asla taviz vermez.
 • İnsan sağlığına karşı gösterdiği duyarlılığı bilim ve teknik ile birleştiren tecrübeli kadromuz, size daha sağlıklı bir hayat armağan etmeyi amaçlar.
 • Diğer taraftan uzman ekibimiz, sterilizasyon ve hijyen kurallarına da azami derecede riâyet eder. Tüm sağlık ve güvenlik önlemlerinin titizlikle uygulandığı kliniğimiz, invaziv ve non-invaziv işlemleri özenle yerine getirir.
 • Pandemi sürecinin başından beri sağlık tedbirlerini daha da sıkılaştırmış olan Dentsite, hastalar ve hasta yakınları için muhtemel riskleri en aza indirmiş durumdadır.
 • Varlığını; gerek ulusal, gerekse uluslararası standartlara bağlı kalarak sürdüren Dentsite, sağlığınıza sizin kadar değer verir.

Ranevu Alın

# Misyonumuz-Vizyonumuz

Nitelikli bir sağlık kurumu olmayı misyon, vizyon ve değerlerine bağlı kalmaya borçlu olan Dentsite, kurulduğu günlerden beri bunlardan taviz vermez. Ahlâkî, meslek ve etik ilkeler çerçevesinde faaliyet gösteren polikliniğimiz, tüm yasal mevzuatlara ve düzenlemelere de uygunluk sağlar.

Kalitenin konfora ve hasta memnuniyetine dönüştüğü Dentsite, başarısını profesyonel kadrosuna ve yenilikçi teknolojilerine borçludur.

Misyonumuz

 1. Diş hekimliğinin tüm alanlarında etkin, doğru, güvenilir, hızlı, sonuç odaklı tanı, tedavi, takip hizmetleri sunmak,
 2. Ulusal ve uluslararası standartları gözeterek ağız ve diş sağlığı alanındaki bütün faaliyetlerimizde hizmet kalitemizi her geçen gün artırmak,
 3. Güler yüzlü, zengin bilgi birikimine sahip, dinamik, enerjik ve tecrübeli ekibimizle hasta beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak,
 4. Her daim bilim yolunda ilerleyen, yüksek kaliteli, uluslararası referans olabilecek seviyede, yenilikçi bir ağız ve diş sağlığı merkezi olmak,
 5. Vicdânî, evrensel ve bilimsel değerleri esas alarak, modern teknik ve teknolojik imkânlar ışığında hizmet vermeyi sürdürmek.

Vizyonumuz

 1. Ülkemiz dental sektörünün gelişimine önemli katkılarda bulunmak ve Türkiye’nin dental turizminde öncü rol üstlenmek,
 2. Diş hekimliği mesleğini en donanımlı ve en çağdaş mertebede icra etmek,
 3. Ağız ve diş sağlığı konusunda bir yandan hastalarımızı, diğer taraftan toplumumuzu bilgilendiren, her daim sağlığın önemini vurgulayan sosyal bir poliklinik olabilmek,
 4. Gerek yurt içinden, gerekse yurt dışından kabul ettiğimiz tüm hastaların her birine aynı yüksek kalitede hizmet edebilmek,
 5. Çalışanlarımızın, hastalarımızın ve hasta yakınlarının haklarını koruyan, duruşundan ödün vermeyen bir sağlık kurumu olmaya devam etmek,
 6. İdari ve akademik paydaşlarımızla etkili işbirliği ve iletişim sağlamak,
 7. Lider bir diş polikliniği olarak marka değerimizi koruyup ulusal ve uluslararası diş hekimliği camiasında konumumuzu ileriye taşımak.
Ayrıcalıklarımız

Ayrıcalıklarımız

Özel Dentsite Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak biz, her hastamızın özel olduğuna inanırız. İşte bizi ayrıcalıklı kılan temel özelliklerimizden biri budur.

Diş hekimliğinin her alanında profesyonel hizmetleriyle ön plana çıkmayı başaran Dentsite, bunu kuruluşundan beri değişmeyen yüksek kalite anlayışına ve hasta odaklı yaklaşımına borçludur.

Neden Biz?

Her yaştan hasta için güvenli, konforlu ve huzurlu bir ortam olan kliniğimizde her ayrıntı sizin için düşünülmüştür. Hastalarına mükemmel bir tedavi hizmeti sunmayı hedefleyen Dentsite, bunu en kısa zamanda ve en uygun maliyetle yapmak için çalışır.

Bizi tercih sebebi hâline getiren en önemli yönlerimiz ise şunlardır:

Sağlıklı ve Mutlu Gülüşler:

Bir gülümsemenin çok şeyi değiştireceğine inanıyoruz. Bu yüzden biz de; doğru, rahat ve kusursuz bir tedavi süreciyle hayatınızı değiştirmek istiyoruz.

Aynaya her baktığınızda güzelliğinizle gurur duymak, ışıltılı gülümsemenizden sevdiklerinizi hiçbir zaman mahrum etmemek istiyorsanız hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye hazırız!

Üst Düzey Konfor:

Tamamen hastalarımızın ve refakatçilerinin rahatı düşünülerek tasarlanmış olan Dentsite, bekleme salonlarından muayenehanelere kadar her yerde yüksek konfor sunuyor. Çocuk ve yetişkin hastalar için farklı olanakların bulunduğu polikliniğimiz, herkesi kendi evinde gibi huzurlu hissettiriyor. Sıcak, samimi bir ambiyans içerisinde hizmet veren Dentsite, tüm dental tanı ve tedavi süreçlerini keyifli, eğlenceli bir hâle getiriyor.

Kusursuz Sterilizasyon ve Hijyen:

Kliniğimizin tüm alanlarında hijyene büyük önem veriyor, gereken temizlik ve bakım işlemlerini periyodik aralıklarla ve en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Tam donanımlı ‘Şeffaf oda’ vasıtasıyla sterilizasyon işlemlerinin hastalarımız tarafından izlenmesine de imkân tanıyoruz. Personellerimizin enfeksiyon kontrollerini unutmuyor, çeşitli aşılarla ve testlerle tüm sağlık önlemlerini alıyoruz.

Profesyonel, Tecrübeli Kadro:

Sağlığınızı sizin kadar önemseyen hekimlerimiz ve yardımcı personellerimiz, en iyi hizmeti verebilmek için birbiriyle yarışıyor. Zengin bilgi birikimini üstün yetenekleri ve yılların deneyimiyle buluşturan ekibimiz, hastalarımızı Dentsite ailesinin bir parçası olarak görüyor.

Ağız sağlığının genel sağlık ile bir bütün oluşturduğunu bilen doktorlarımız, bu doğrultuda kişiye özgü tedavi anlayışını benimsiyor. Sorunları tedavi edici ve koruyucu bir yaklaşım ile ele alan hekimlerimizin en büyük isteği, size muhteşem bir muayene ve tedavi deneyimi yaşatarak istediğiniz etkin ve kalıcı sonuçlara ulaşmanızı sağlamak…

Yüksek Hassasiyet:

Empati kabiliyetimiz ve duygusal zekâmız ile, hipokratın söylemiş olduğu gibi; ‘’önce zarar verme’’ prensibini benimsiyoruz.

Hastalarımıza saygılı, işimize tutkuyla bağlı, mesleğimize âşığız. Hiçbir hastamızın tanı ve tedavi aşamalarında herhangi bir olumsuzluk yaşamasını istemiyor, bunun önüne geçmek için gerekli tedbirleri titizlikle uyguluyoruz.

Hastalarımıza gereken zamanı ayırıyor, onları dinliyor ve ne istediklerini çok iyi anlıyoruz. Gerekli özeni ve hassasiyeti göstererek, natüralist bir yaklaşımla, kişiye özel ve en ideal diş estetiğini planlıyoruz. Böylece uzun ömürlü ve sağlıklı gülüşler yakalıyor, sizin mutluluğunuzdan güç alarak çalışma standartlarımızı her geçen gün yükseltiyoruz.

Etkili ve Güler Yüzlü iletişim

Birçok kişinin diş hekimlerine ve tedavilerine karşı ister istemez önyargılı olduğunu biliyoruz. Dental fobileri ortadan kaldırmak, bu alandaki tabuları yıkmak amacıyla tüm hastalarımızla yakından ilgileniyoruz.

Bunun için onları süreç hakkında ayrıntılı bilgilendirip sorularını samimiyetle, kapsamlı bir şekilde yanıtlıyoruz. Ayrıca önceki vaka fotoğraflarını göstererek detaylı bilgilendirme sağlıyoruz. Böylelikle hastalarımız tedavi stresini üzerinden atarak, diş hekimliğine dair korkularını yenmiş bir şekilde sürecin bütün aşamalarına aktif katılım sağlıyor. Hekim-hasta işbirliği sonucunda ise ortaya, kelimenin tam anlamıyla mükemmel sonuçlr çıkıyor.

En Gelişmiş ve Modern Teknoloji:

Sağlığınızda ve mutluluğunuzda ömür boyu pay sahibi olmak için gerçekleştirdiğimiz tüm tanı ve tedavi hizmetlerimizde yenilikçi teknolojilerden yararlanıyoruz. Bunu yaparken ulusal ve uluslararası standartlara bağlı kalıyor; inovatif teknolojileri değerlerimiz ve etik ilkelerimiz ışığında kullanıyoruz.

Birinci sınıf malzemeler, son teknoloji ürünü ekipmanlar ve cihazlar ile donatılmış kliniğimizin daima güncel kalmasını sağlıyoruz. Dental sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek ânında hizmetlerimize uyarlıyoruz.

Bilgisayar kontrollü lokal anestezi cihazı, ağrısız anestezi, %90 oranında daha az radyasyon, Tedaviyi ânında takip gibi hizmetlerle teknolojik olanaklarda çıtayı yüksek tutuyoruz.

Bütçe Dostu Çözümler:

Hizmetlerimizden sizin için en uygun şartlar altında faydalanabilmeniz için değişik ödeme planları sunuyoruz. Ekonomik, makul, bununla birlikte en yüksek kalitede hizmeti sürdürülebilir v ulaşılabilir kılıyoruz.

Siz de diş sağlığınızı yeniden kazanmayı, etkileyici bir gülüş ile her ortamda fark edilir olmayı arzu ediyorsanız Dentsite ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir.

Yurt içi ve yurt dışından binlerce hastanın gülüşünde imzası bulunan Dentsite, beklediğinizden de iyi sonuçlar sunarak yaşamınıza değer katacaktır.

Hizmetlerimiz

Tanı, tedavi ve takip süreçlerini efektif bir biçimde yöneten hekimlerimiz, üstün başarısını buna borçludur.

Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi)

Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi)

Diş eti hastalıkları tedavileri, problemin nedenine ve türüne bağlı olarak değişir. Örneğin; travma kaynaklı bir deformasyon mevcutsaa cerrahi tedavi gerekir.

Endodonti (Kanal Tedavisi)

Endodonti (Kanal Tedavisi)

Endodonti (kanal tedavisi), pulpa-dentin dokularında meydana gelen rahatsızlıkların tedavileriyle ilgilenen bir dental branştır.

Gece Plağı

Gece Plağı

Gece plağı; uyurken diş gıcırdatma, çene sıkma gibi sorunları olan kişiler için geliştirilmiş bir ağız plak desteğidir. Bu özelliğiyle çene plakları, çenede kayma, dişlerde aşınma ve benzeri sorunların önüne geçer.

Uzmanlarımız

Uzman ve Deneyimli Diş Hekimimiz

Uzm. Dt. Elif Dilay ÜNAL

Uzm. Dt. Elif Dilay ÜNAL

Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı
Uzm.Dt. İbrahim IŞIK

Uzm.Dt. İbrahim IŞIK

Protetik Diş Tedavisi Uzmanı
Dr. Dt. Meltem GEDİZ

Dr. Dt. Meltem GEDİZ

Ortodonti Doktoru